עלינו

 

רותמ'ס הוא חלק מחלום שהולך ומתגשם עבורנו עוד קצת, בכל יום. 

אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולהיות חלק ממנו.

לאט לאט התחיל להירקם חלום על מקום משלנו, שבו נארח אנשים שיבואו אלינו מכל העולם, מקום שיהיה שזור באורח חיינו ויאפשר לנו לטעת את עצמנו פנימה. מעין גסט האוס שיהיה בנוי מאדמה, שיהיה בו סטודיו ליוגה.


השנים חלפו ואיתן נע ציר ההתפתחות האישי של כל אחד מאיתנו – רתם הבת בדרך היוגה ורותם הבן בתחום הבנייה הטבעית. והתמזגנו לכדי חלום משותף. הפנטזיה הפכה למציאות.


כיום אנחנו גרים במושב עם שלושת ילדינו, ממשיכים לבנות ולטפח את המתחם שלנו, פחות ניידים ופחות נודדים מפעם, היום אנחנו מביאים את האנשים אלינו. ממשיכים ללמוד ולהתפתח דרך לימוד עצמי ושיתופי פעולה מפרים עם בעלי מקצוע אחרים.


רותמ'ס הוא חלק מחלום שהולך ומתגשם עבורנו עוד קצת, בכל יום. אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולהיות חלק ממנו.

"וְהוּא הָלַךְ בַּמִּדְבָּר דֶּרֶךְ יוֹם וַיָּבא וַיֵּשֶׁב תַּחַת רתֶם אֶחָת וַיִּשְׁאַל אֶת נַפְשׁוֹ לָמוּת וַיאמֶר רַב עַתָּה יְדוָד קַח נַפְשִׁי כִּי לֹא טוֹב אָנכִי מֵאֲבתָי. וַיִּשְׁכַּב וַיִּישַׁן תַּחַת רתֶם אֶחָד וְהִנֵּה זֶה מַלְאָךְ נגֵעַ בּוֹ וַיאמֶר לוֹ קוּם אֱכוֹל" (מלכים א', י"ט ד-ה).


אנחנו רתם ורותם, נפגשנו במדבר כששירתנו יחד בדרום לא רחוק מפארן, בסוף העולם, כאן גם בחרנו להקים את ביתנו.


צעירים ואמיצים, יצאנו לטור את העולם. נחשפנו לתרבויות חומרים ואקלים שונים מזה שידענו, התאכסנו במקומות צנועים, מעניינים ומעוררי השראה.

 

התחלנו להכיר את עצמנו יותר טוב, לזהות את קולו של הלב מבין שאר הקולות, לבחור את הדרך שלנו מבין  אינסוף האפשרויות האחרות. וכך התחלנו לתרגל יוגה ולבנות באדמה.

  • White TripAdvisor Icon
  • White Facebook Icon
בואו נדבר
מושב פארן, ערבה